UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

na jakiej dyskotece ?jak w elblagu nie ma zadnych dyskotek tylko same speluny i fajansiarstwo do potegi, ia ala mafiozi w bmw i audi z roku1998-2001 zwanymi smietnikami z rozj.... turbinami i dwumasami, he, he. .tragedia i wielki obciach.

infiniti2012