Wybrany wątek opinii

Co wy tu wypisujecie! Zaczepiali go pół nocy, odpuszczał, w koncu nie wytrzymał i ich skasował jednym strzalem, moze sie cymbaly nauczycie nie sadzic do ludzi po pijaku. Jeden strzał to jest katowanie wedlug was? to gratuluje, szkoda zaklamana redakcjo ze robicie teraz z chlopaka bandziora, czemu nie napiszecie jak poszkodowany go zaczepiał z kolegami? FREE MEJZ
freeMEJZ (2016.10.02)
@freeMEJZ - Nie napiszą, bo sam oskarżony o niczym takim nie mówił - powiedział tylko, że tamten krzywo na niego spojrzał.
(2016.10.02)
@freeMEJZ - ale co, kolega ma wyrzut sumienia?
Gall (2016.10.03)
Powrót do komentarzy