Wybrany wątek opinii

Wienio nawet jak została mu zwrócona uwaga, to uważasz, że mógł z tego powodu tak skatować człowieka ? Nie bronię tego 28 latka, bo nie widziałem całej sytuacji, ale leżącego się nie dobija. ..
anonimek1 (2016.08.29)
@anonimek1 - Za samo zwrócenie uwagi nie oberwał. Musiał dalej to ciągnąć i go sprowokować. Bo nie ma kłótni z byle czego. np Proszę wziąć psa na smycz Spadaj To odchodzimy i nic się nie dzieje A tu pewnie tego nie było tylko dalsze fikanie i prowokacja
Wienio (2016.08.29)
@Wienio - oooo, Wienio wcale nie jest takim prymitywem na jakiego wygląda:), napisał prawidłowo słowo "wziąć". Chciał się zabawić i potrollował, przecież to nie możliwe jest, żeby był aż tak głupi:)))
(2016.08.29)
@anonimek1 - Wienio muszę przyznać że bólem że twoja retoryka i poziom inteligencji leży gdzieś na równi z psią kupą. Zrozum to że gdyby zwyczajnie dał mu w ryj bo pyskował to nie byłoby sprawy a on go omal nie zabił więc jest zwykłym bandytą i patolem bez mózgu.
egoniasty (2016.08.31)
@egoniasty - Może niech to będzie przestroga dla innych żeby nie kozaczyć. Przykład z 2003 roku - Właściciel psa ZABIŁ rowerzystę który kopnął jego psa przejeżdżając na rowerze. Ja już widzę jak ludzie teraz omijają tego człowieka (z tego artykułu). Już mu nikt nie podskoczy ani nawet nie piśnie. I tak się wychowuje społeczeństwo
Wienio (2016.08.31)
@Wienio - A ty widzę że nadal szpanujesz swoją "inteligencją". Jak znam życie (a znam) to ten głupawy właściciel psa który jest dla ciebie natchnieniem teraz cichutko popłakuje pod celą nad swą głupotą a jego starzy plują sobie w brodę że spłodzili takiego bezmózga, mam nadzieję że dostanie maksymalny wymiar kary a w pudle będzie mógł nie raz i nie dwa pokazać jaki z niego kozak. Pamiętaj że skatować na ulicy byle leszcza to każdy potrafi. Możesz mu podrzucić do mamra trochę wazeliny ze swoich zapasów.
egoniasty (2016.08.31)
@Wienio - Żeby nie kozaczyć to znaczy się jakaś Sicz u nas jest liczy się siła a nie prawo?
(2016.09.01)
Powrót do komentarzy