A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@egoniasty - Może niech to będzie przestroga dla innych żeby nie kozaczyć.
Przykład z 2003 roku - Właściciel psa ZABIŁ rowerzystę który kopnął jego psa przejeżdżając na rowerze.
Ja już widzę jak ludzie teraz omijają tego człowieka (z tego artykułu). Już mu nikt nie podskoczy ani nawet nie piśnie. I tak się wychowuje społeczeństwo
@Wienio - A ty widzę że nadal szpanujesz swoją "inteligencją". Jak znam życie (a znam) to ten głupawy właściciel psa który jest dla ciebie natchnieniem teraz cichutko popłakuje pod celą nad swą głupotą a jego starzy plują sobie w brodę że spłodzili takiego bezmózga, mam nadzieję że dostanie maksymalny wymiar kary a w pudle będzie mógł nie raz i nie dwa pokazać jaki z niego kozak. Pamiętaj że skatować na ulicy byle leszcza to każdy potrafi. Możesz mu podrzucić do mamra trochę wazeliny ze swoich zapasów.
@Wienio - Żeby nie kozaczyć to znaczy się jakaś Sicz u nas jest liczy się siła a nie prawo?
De.. zamknąć. .rodzinna patologiczna ona pani z burdelu której państwo zabralo juz z 5 dzieci miecjaca niby meza którego pan agresor tez pobil tyle ze lżej oboje ćpuny plus o on alkoholik na psychotropach Niech policja zajmie się tym skąd biorą dragi. .. .a co do czubków którzy mu wiwatują niektórzy maja dzieci wiec co nie mamy ich wypuszczać na dwór bo jak się przestraszy pittbula to pan agresor będzie też skakal po glowie. .. zamknąć do konca zycia
A Wienio to na bank jego brat co tez katuje swoja dziewczynę 2 patole milion procent
Jakby mi jakiś sk.. podskakiwał to też bym obił. Skoro zwykłe spie.. nie działa i koleś się przypier... cały czas to dostaje po pysku aż wióry lecą
Niech ten co dostał się przyzna do wszystkiego. Ale nie. On milczy bo chce być wielce poszkodowany a fakty są takie że to on zaczął fikać.
zapytajcie malbora, ten konfident wie wszystko. .. ..
A ja się pytam gdzie są kibice Olimpii?
Bo to był zimny drań, łapią tylko ciepłych.