Wybrany wątek opinii

ten właściciel psa też powinien byc na smyczy i w kagańcu!
(2016.08.29)
Będzie. .. za coś takiego chojrak posiedzi. .. bez swojego pieska :) oooo jakie to smutne, ale Wienio będzie mu paczki nosił i ciała da jak będzie trzeba na widzeniach! Dobra ciotka z niego!
(2016.08.30)
Powrót do komentarzy