UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ludzie niewiecie jak bylo to nie komentujcie i nie oceniajcie bo nikt z was niewie jak bylo a komentuje cię takie bzdury ze aż mi was żal bo nawet gazeta i telewizja piszą i mówią takie bzdury aby tylko sensacje zrobic a wcale tak nie bylo to co Wy sie udzielacie .Nikt nie chcial jej porwać ani wywieźć ani sprzedać. Żebyście mieli tyle serca co ona posiada do ludzi i na pewno nie zrobila nikomu krzywdy. A mamusia sama dala mala po opiekę no to raczej to niej jak każdy się wypowiada. Ogarnijcie sie sami ludziska.Bo w dupie byliście i gowno wiecie.Pozdro
Ana79