A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Myślałem że czytam artykuł sprzed 50 lat, co za prostak, niestety takich prostaków jest teraz wielu i nieważne czy to wyborca pisu czy kodu jak to pisali przedmówcy, ci co tak pisali pewnie są pokroju tego prostackiego pana.
oj znam wielu takich burżujów z UK. Biorą kredyty przyjeżdżają do PL i udają bogaczy w myśl zasady zastaw się a postaw się, a w UK ledwo wiążą koniec z końcem pracując na wearehousach
Dobrze, że chociaż przez chwilę mogą poczuć się kimś. Załamać się można, w pracy jako nikt, dzieci ani żona o ile taki ktoś ma także nie szanują to chociaż mięsem se rzucił.
@kek - Typowy lewacki ham (bo to bogaty anglyk przeciaż był).
No to teraz Kaczyński zawiesi strefę Schengen dla naszego bezpieczeństwa. Agresorzy mieszkający w Anglii i znający ważnych ludzi nie zrobią nam już krzywdy!
jakby powiedział Kaczyński rozkładając łapki:to wina Tuska mlask mlask. .. ..
Dieser golonka haben hundert jahre alt !!!
Ja pszijehal z jukej. ja tam mieszkać juz trzi miesziontse. Ja pou poulsku trudnou moovich a jakh pisacz tou miecz problemuf z koncufkuf. U nas v jukej to tylko v najlepshih restaurant sie sjadah. A tuu v polska goovnou czloviek dajo, Ja tuu v polska nie miecz pszyszloscz ja skonczyc tylko nic szkola podstavova ja tak naprvde to i po engelsku nje moovich.
Biedny facet, że musi w tym wieku pracować. Nawet w UK. Przyjechać on do ojczyzny na urlop, chciał zjeść golonkę i popić drinkiem. Dobrze,że tego nie zrobił bo pewnie by zafajdał podłogi w tym renomowanym lokalu. Fuuuj
UKcitis brawo, opowiedz jak to bogaci się człowiek w UK, szczęśliwcy i ludzie kreatywni coś znajdą a reszta klepie bide aż w końcu wraca do Polszy na garnuszek do mamy a tu pracy nima bo nie przyjmą kogoś kto ma 30 lat i 0 w siwi.