UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja pszijehal z jukej. ja tam mieszkać juz trzi miesziontse. Ja pou poulsku trudnou moovich a jakh pisacz tou miecz problemuf z koncufkuf. U nas v jukej to tylko v najlepshih restaurant sie sjadah. A tuu v polska goovnou czloviek dajo, Ja tuu v polska nie miecz pszyszloscz ja skonczyc tylko nic szkola podstavova ja tak naprvde to i po engelsku nje moovich.
UKCitizen