A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ty @władza - tak się nie napinaj bo ci hemoroidy popękają. Może jeszcze wrócisz do koryta
Rzal wam dpue sciska, że w polsce nic nie macie. Zazdrościcie, że my na taśmie mamy więcej niż wy na stanowiskach. Nieudaczniiki zostają w polsce bo sa mało odwarzni żeby wyjechać. Siedzą w biedrach w pracy za marne 200 eurasuw. Ja w UK mam jacht własną chatę i stać mnie na kredyt na najnowszego A8 a na bank holiday mogę sobie wyskoczyć do ciepłych krajów, a tu na jeleniom jedynie. Psy dowaliły z zazdrosci mandat zapewne z jedzeniem coś było nie tak a artykuł tendencyjny.
Taaa, no popatrz, bedziesz mial co robic z tymi grzybami z kodu
@SebaManchester - Wow jaki ty bogaty jesteś. Mentalnie i umysłowo chyba raczej dno. Ortografii się naucz panie odważny. ..
Masakra...leki wez
@SebaManchester - Tak zorientował się, że zamówił golonkę a jest weganem;)
Odezwał się Pan z emigracji. Twój świat to Biedronka, najniższa krajowa zatrzasnąłeś się chyba w starych czasach. Nikim tam jesteście. Shitty jobs tam Was wsadzają tępi angole bez szkoły.
My Elblążanie mamy się dobrze. Jak widzimy to bydło co zjeżdza średnio dwa razy do roku w odwiedziny to ręce opadają. Zostawiamy w knajpach ile wlezie przez cały rok bez awantur. Nie pytamy się jak durnie kelnerek a można płacić w funtach ??? Paniska z anglii no proszę audi na kredyt. Święta u mamusi i tani urlop za złotówki. Zakochani w angielskim socjalu na dzieci. I to się skończy.
@SebaManchester - Twój język w stylu "psy dowaliły" świadczy raczej o rynsztoku językowym z jakiego się wynurzyłeś. Niestety wysyłamy takie kadry za granicę, że pożal się boże.
seba czy jak ci tam smieciu, wracaj na zmywak do hindusa, zabronione jest wypowiadanie się patologii w necie
Ja się cieszę że durnie pojechały do uk. W Polsce zrobiło się luźniej, kulturalniej. Tylko faktycznie jak przyjeźdżają i szpanują to wówczas z politowaniem patrzymy się na nich. Nas w Polsce stać na kredyty na samochód jak pisał master, na wakacje za gotówkę, mamy swoje mieszkania. Najniższa krajowa to przeszłość albo jest dostępna dla tych co z podkulonym ogonem wrócili z uk i nie mając doświadczenia, nie mogą zarabiać więcej. Na pewno jest i mały procent ludzi którym się udało i mimo iż są obywatelami drugiej kategorii to nie patrzą na to bo dla nich liczy się godny zarobek i chwała im za to ale oni w odróżnieniu od mastera i mu podobnych nie chwalą się tym, bo nie muszą. Człowiek chwali się tylko wówczas gdy mu tego bardzo brakuje.
Co to jest wearehouse?