UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Myślałem że czytam artykuł sprzed 50 lat, co za prostak, niestety takich prostaków jest teraz wielu i nieważne czy to wyborca pisu czy kodu jak to pisali przedmówcy, ci co tak pisali pewnie są pokroju tego prostackiego pana.

buc