UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślałem że czytam artykuł sprzed 50 lat, co za prostak, niestety takich prostaków jest teraz wielu i nieważne czy to wyborca pisu czy kodu jak to pisali przedmówcy, ci co tak pisali pewnie są pokroju tego prostackiego pana.

buc

Anuluj