UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślałem że czytam artykuł sprzed 50 lat, co za prostak, niestety takich prostaków jest teraz wielu i nieważne czy to wyborca pisu czy kodu jak to pisali przedmówcy, ci co tak pisali pewnie są pokroju tego prostackiego pana.
buc