UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Romulec - Nie, nie spalą mniej, tylko będą szukac gdzieś indziej, a jak nie będzie zioła będą kupować dopalacze. Reprezentujesz tę część narodu, która jest tak głupia, że wstydzimy się Was na całym świecie, szanowny Wieśniaku.

Byłypolicjant,emeryt

Anuluj