A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a moim zdaniem my robimy lubu duby my robimy ram pam pam marihuany za poltorej banki nie ma bo ktos ja zjara sammmmm:)
@mm263 - Chciałeś zabłysnąć bucu?
#najdroższy posiłek
#najmniejsza kara
kermit to frajer111
Palić! Sadzić! Zalegalizować!!
Fabryka pieniędzy raczej. Po zalegalizowaniu: 52000 porcji po 50zł, w tym 40% podatku VAT i do budżetu państwa wpływa 100000zł. Ale po co zarobić milion jak lepiej wydać milion na procesy, kary więzienia itd.
a w kajiej miejscowosci doszlo do zatrzymania chlopakow
Nie należy wchodzić do tego biznesu bez kondycji i wybiegania.
@George Jung - 30 zł za grama, o co Tobie chodzi?