74
04.07.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a moim zdaniem my robimy lubu duby my robimy ram pam pam marihuany za poltorej banki nie ma bo ktos ja zjara sammmmm:)
ziomek333 (2016.07.04)

info

9  
  3
@mm263 - Chciałeś zabłysnąć bucu?
(2016.07.04)
#najdroższy posiłek
(2016.07.04)
#najmniejsza kara
(2016.07.04)
kermit to frajer111
orzech1986 (2016.07.04)
Palić! Sadzić! Zalegalizować!!
lec (2016.07.04)

info

14  
  9
Fabryka pieniędzy raczej. Po zalegalizowaniu: 52000 porcji po 50zł, w tym 40% podatku VAT i do budżetu państwa wpływa 100000zł. Ale po co zarobić milion jak lepiej wydać milion na procesy, kary więzienia itd.
(2016.07.04)
a w kajiej miejscowosci doszlo do zatrzymania chlopakow
aaad (2016.07.04)

info

3  
  2
Nie należy wchodzić do tego biznesu bez kondycji i wybiegania.
(2016.07.04)

info

10  
  1
@George Jung - 30 zł za grama, o co Tobie chodzi?
Michał2323 (2016.07.04)