Port na minusie

17
09.05.2016
Port na minusie
W porcie jest m.in. przeładowywana śruta sojowa (fot. Michał Skroboszewski)
Spadek przeładunków o 42 procent i 270 tysięcy złotych straty – takim wynikiem ubiegły rok zamknął Port Morski w Elblągu. Przyczyną jest niski kurs rubla i polityka gospodarcza Rosji, która podwyższyła cła na wiele towarów eksportowanych drogą morską do obwodu kaliningradzkiego.
Pogoda dla elbląskiego portu była w 2015 roku łaskawa: Zalew Wiślany był skuty lodem tylko przez krótki czas. Mimo to wyniki elbląskiego portu są gorsze niż w 2014 roku i to znacznie. Jak się dowiedzieliśmy, w sprawozdaniu które władze spółki wysłały do ratusza, ujęto stratę na działalności w wysokości 270 tysięcy złotych przy przeładunku mniejszym o 42 procent.
   - Obroty było niższe o około 500 tysięcy złotych, udało nam się ograniczyć wiele kosztów działalności, łącznie z obniżkami pensji i kilometrówek, bo bez tego strata byłaby o wiele wyższa. Do spadku ilości przeładunku przyczynił się nadal niski kurs rubla oraz polityka celna Rosji, która wprowadziła wyższe cła na wiele towarów, przeładowywanych w naszym porcie, głównie chodzi o materiały budowlane – mówi Arkadiusz Zgliński, dyrektor Zarządu Portu Morskiego.
   Obecnie w porcie trwa przeładunek kilku barek, z obwodu kaliningradzkiego przypływa drewno liściaste, węgiel i śruta sojowa, do Rosji armatorzy wysyłają materiały budowlane i cukier. Sytuację w porcie mogłyby poprawić odprawy fitosanitarne, ale do dzisiaj – mimo obietnic wielu polityków – nie wydano odpowiedniego rozporządzenia w tej sprawie.
   
RG

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a tak jak by była stocznia to może by było mniej
stocznia (2016.05.09)

info

5  
  1
Ogólnie to nie chce mi się wierzyć ale niech będzie
Okio (2016.05.09)

info

3  
  1
Dlaczego mnie to nie dziwi? Jak pływałem w piątek i sobote po zalewie to w piątek widziałem dwa jachty, a w sobotę trzy i dwie motorówki oraz jedna barkę. .. .Teraz odezwą się mądrzy inaczej i udowodnią, że trzeba zrobić przekop. .. eh tylko Elbląga żal, a kompromitacji końca nie widać? Poraa na zmiany dyrektora, który kompletnie nie ma pojęcia o funkcjonowaniu portu może niech spróbuje najpierw zarządzać jakimś hotelem?
Kat.Na.Idiotów (2016.05.09)

info

8  
  10
Hahaha, niezłe kilometrówki mają i ciekawe do czego, skoro ich obcięcie znacznie wpłynęło na wynik finansowy. Może czas przesiąść się na rower albo kajak.
redrum (2016.05.09)

info

7  
  1
W takim razie pracownicy tego przybytku nie powinni otrzymać pensji. Proste.
RedaktorJabłkalski (2016.05.09)
A co pracownik ma do tego ze pracodawca ma malo pracy i straty sa ? Wez chlopie zastanow sie co piszesz. Bo ciekawe co ty bys zrobil jak bys mial nie dostac wyplaty gdzie prawnie ona Ci sie nalezy .
maxxx88 (2016.05.09)
A p. Zgliński to nie z nadania /powierzenia/ pana Słoniny? Czyli ci z powierzenia to nieuki czy co?
wist (2016.05.09)

info

3  
  1
Zacofanie -patrząc na te zdjęcie w artykule i na ten przeładunek koparką to zastanawia mnie jedno gdzie są maszyny ssąco przesyłowe na materiał sypki. widac ile to chyba zboża rozsypuje sie -straty. Nie wiecie co do czego służy - wyjazd do Portu Gdańsk tam można zobaczyć jaki sprzet powinien być w porcie.
(2016.05.09)

info

10  
  1
No i przez tych dwoje z PO ja w tym nie będę brała udziału!
c.ieciorka (2016.05.09)

info

2  
  1
to sie nadaje dla CBA!!!Wąskotorówka to znak rozpoznawczy Żuław. Zamiast likwidować tory powinno się odtwarzać zlikwidowane połączenia. Przy okazji Przekopu jest myśl aby odtworzyć wąskotorówkę do Krynicy Morskiej i Piasków!! Elbląg zlikwidował kolej nadzalewową - to był karygodny błąd.
(2016.05.09)

info

9  
  0