A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dzieki przekopowi Mierzeja wreszcie odżyje Ja nie mam dużych życzeń. Nowa 501 z mikoszewa do piasków, gazociąg z ndg do mikoszewa i Krynicy, waskotorowka do piasków, droga pieszorowerowa wzdłuż 501 na całej mierzei i 1000 miejsc pracy na mierzei w związku z przekopem
Ja jako narciarz domagam się budowy z urobku pozyskanego z przekopu i poglebienia toru wodnego góry narciarskiej z wyciągiem o długości stoku ok 2 km. Można by ją usypac między nowym światem a przebrnem. Elbląg z górą Chrobrego wymiękł by że swoim pagórkiem. A przy okazji był by ładny punkt widokowy.
podziękujcie pisiorom.
Nie dobrze, to bardzo zła informacja.
Tak rządzą pełowcy w całej Polsce dlatego mamy dług grubo ponad 500 miliardów, a pełowscy przestępcy demonstrują w Warszawie.
2 biliony!!!!! Długu. To są re tzw dofinansowania ue.
I co PRZEKOP dalej potrzebny ? Coś zmieni ? Przecież miał być potrzebny portowi do handlu z Rosją. To będzie tylko stracona kasa. Zagra się Putinowi na nosie, a on zablokuje handel.