17
09.05.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dzieki przekopowi Mierzeja wreszcie odżyje Ja nie mam dużych życzeń. Nowa 501 z mikoszewa do piasków, gazociąg z ndg do mikoszewa i Krynicy, waskotorowka do piasków, droga pieszorowerowa wzdłuż 501 na całej mierzei i 1000 miejsc pracy na mierzei w związku z przekopem
(2016.05.09)

info

9  
  2
Ja jako narciarz domagam się budowy z urobku pozyskanego z przekopu i poglebienia toru wodnego góry narciarskiej z wyciągiem o długości stoku ok 2 km. Można by ją usypac między nowym światem a przebrnem. Elbląg z górą Chrobrego wymiękł by że swoim pagórkiem. A przy okazji był by ładny punkt widokowy.
(2016.05.09)

info

7  
  2
podziękujcie pisiorom.
Hess (2016.05.09)

info

2  
  5
Nie dobrze, to bardzo zła informacja.
pampi-ZAWADA (2016.05.09)

info

3  
  0
Tak rządzą pełowcy w całej Polsce dlatego mamy dług grubo ponad 500 miliardów, a pełowscy przestępcy demonstrują w Warszawie.
złodziej (2016.05.09)
2 biliony!!!!! Długu. To są re tzw dofinansowania ue.
(2016.05.09)
I co PRZEKOP dalej potrzebny ? Coś zmieni ? Przecież miał być potrzebny portowi do handlu z Rosją. To będzie tylko stracona kasa. Zagra się Putinowi na nosie, a on zablokuje handel.
(2016.05.09)

info

2  
  5