UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co pracownik ma do tego ze pracodawca ma malo pracy i straty sa ? Wez chlopie zastanow sie co piszesz. Bo ciekawe co ty bys zrobil jak bys mial nie dostac wyplaty gdzie prawnie ona Ci sie nalezy .
maxxx88
A co pracownik ma do tego ze pracodawca ma malo pracy i straty sa ? Wez chlopie zastanow sie co piszesz. Bo ciekawe co ty bys zrobil jak bys mial nie dostac wyplaty gdzie prawnie ona Ci sie nalezy .
maxxx88