UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co pracownik ma do tego ze pracodawca ma malo pracy i straty sa ? Wez chlopie zastanow sie co piszesz. Bo ciekawe co ty bys zrobil jak bys mial nie dostac wyplaty gdzie prawnie ona Ci sie nalezy .

maxxx88

Anuluj