UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego mnie to nie dziwi? Jak pływałem w piątek i sobote po zalewie to w piątek widziałem dwa jachty, a w sobotę trzy i dwie motorówki oraz jedna barkę. .. .Teraz odezwą się mądrzy inaczej i udowodnią, że trzeba zrobić przekop. .. eh tylko Elbląga żal, a kompromitacji końca nie widać? Poraa na zmiany dyrektora, który kompletnie nie ma pojęcia o funkcjonowaniu portu może niech spróbuje najpierw zarządzać jakimś hotelem?
Kat.Na.Idiotów