UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
to sie nadaje dla CBA!!!Wąskotorówka to znak rozpoznawczy Żuław. Zamiast likwidować tory powinno się odtwarzać zlikwidowane połączenia. Przy okazji Przekopu jest myśl aby odtworzyć wąskotorówkę do Krynicy Morskiej i Piasków!! Elbląg zlikwidował kolej nadzalewową - to był karygodny błąd.