UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to sie nadaje dla CBA!!!Wąskotorówka to znak rozpoznawczy Żuław. Zamiast likwidować tory powinno się odtwarzać zlikwidowane połączenia. Przy okazji Przekopu jest myśl aby odtworzyć wąskotorówkę do Krynicy Morskiej i Piasków!! Elbląg zlikwidował kolej nadzalewową - to był karygodny błąd.