UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pasażerom oraz kierowcy życzę pełnego powrotu do zdrowia. Idąc tokiem myślenia BORu, PKS czeka teraz wydatek, wymienią wszystkie autobusy;P hehe
Damianbojo
Pasażerom oraz kierowcy życzę pełnego powrotu do zdrowia. Idąc tokiem myślenia BORu, PKS czeka teraz wydatek, wymienią wszystkie autobusy;P hehe
Damianbojo