UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pasażerom oraz kierowcy życzę pełnego powrotu do zdrowia. Idąc tokiem myślenia BORu, PKS czeka teraz wydatek, wymienią wszystkie autobusy;P hehe

Damianbojo

Anuluj