UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

autobusy, z tego co wiem, są sprawdzane i wyjeżdżają sprawne w trasę, wypadek może się zdarzyć każdemu. Ważne, że nie ma ofiar.

a..a...

Anuluj