UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszkam blisko z okna widze codziennie tych pijacych i zalatwiajacych potrzeby w krzakach gdzie sa patrole
d z ul falata
Mieszkam blisko z okna widze codziennie tych pijacych i zalatwiajacych potrzeby w krzakach gdzie sa patrole
d z ul falata