A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
za morde psa i pod sciane.
widzisz gościu to peło naprodukowało takich przestępców
Powiesić na kablu
Też się dorzucę
Urwal się z kliniki eutanazyjnej promowanej przez popslsldpetru
Dlaczego u nas nie może być jak choćby w Rosji gdzie takich bandytów od razu po zatrzymaniu pokazują w TV z gębą jak wygląda bez żadnych czarnych pasków na oczach czy zamazań?? Pytam dlaczego? Wtedy społeczeństwo wie jak wygląda taki zwyrol i każdy na takiego potem pluje na ulicy, bo mu się należy w 100%. Ale nieeee, u nas jest UE, "poprawność polityczna" i te sprawy. TFUUUUU!!!
albo jesteś kłamczuchem, albo prowokatorem. Całkowicie mijasz się z rzeczywistością, to właśnie wśród przestępców PO ma największy elektorat i tych osadzonych i tych, którzy czekają na osądzenie. Wystarczy sprawdzić jakie były wyniki głosowań np. w zakładach karnych. A co do tych "odebranych" 500 zł to też twoja diagnoza jest całkowicie g. .. .. a, bandyta ma zaledwie 22 lata i bardzo mało prawdopodobne że ma dziecko. No i na koniec powiem że twój wpis jest na poziomie (też jest to swego rodzaju bandytyzm) czynu tego bandziora, który pobił 83 letnią kobietę.
zapłacę za dane
Fanatyk z kodu czy od Palikota. Pewnie babcia była dla lewaka zbyt moherowa.
z pis :p