Wybrany wątek opinii
dzisiaj w południe wielu raczyło się piwkiem na ławeczkach w tym parku. Sklep blisko.
Do moderacji
Odpowiedz
16
6
Mieszkam blisko z okna widze codziennie tych pijacych i zalatwiajacych potrzeby w krzakach gdzie sa patrole
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Mieszkam blisko z okna widze codziennie tych pijacych i zalatwiajacych potrzeby w krzakach gdzie sa patrole
Do moderacji
Odpowiedz
6
0