Wybrany wątek opinii

dzisiaj w południe wielu raczyło się piwkiem na ławeczkach w tym parku. Sklep blisko.
Eeeeee (2016.04.21)
Mieszkam blisko z okna widze codziennie tych pijacych i zalatwiajacych potrzeby w krzakach gdzie sa patrole
d z ul falata (2016.04.22)
Mieszkam blisko z okna widze codziennie tych pijacych i zalatwiajacych potrzeby w krzakach gdzie sa patrole
d z ul falata (2016.04.22)
Powrót do komentarzy