56
21.04.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ja tam też często chodzę na spacery z moją 89 letnią mamą, teraz będę się bała, a to taki ładny zadbany park i tyle ludzi tam spacerujących zwłaszcza starszych. Może trzeba posłać tam czasami patrol?
(2016.04.21)

info

17  
  3
Zutylizować SMIECIA!!!
(2016.04.21)

info

18  
  0
Mamy szansę jedną na kilkaset lat dokonać czegoś historycznego, i gospodarczego dla naszego kraju. Uniezaleznienie się od Rosji, rozwój turystyki także jachtowej, rozwój transportu śródlądowego, nową droga 501,gazyfikacja Mierzei wislanej. Mało? A natura 2000 wymyślona przez UE w celu zahamowania rozwoju krajów UE drugiej kategorii mnie nie interesuje. Przyroda nie z takimi rzeczami sobie radziła. Ja jestem za!!!
(2016.04.21)

info

9  
  7
Kto i skad zaplace za informację
elbxxx@wp.pl (2016.04.21)

info

8  
  0
Kto i adres zapłacę
elbxxx@wp.pl (2016.04.21)
a już myślałem, że został powołany nowy zarząd w EPEC-u
(2016.04.21)

info

5  
  1
Niech ktoś wrzuci link ze zdjęciem tego zwyrola. Poza tym przydałoby się na każdym drzewie jego zdjęcie.
(2016.04.21)

info

17  
  1
Gonić typów do kopania rowów, a nie siedzą i wino piją!!!!! Albo z. nudow biją ludzi.
(2016.04.21)

info

12  
  1
dlaczego ja nigdy nie jestem swiadkiem takich zajsc?? typa bym poslal do szpitala na miesiac minimum
rafa (2016.04.21)

info

12  
  2
utylizacja.
(2016.04.21)

info

9  
  1