UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego u nas nie może być jak choćby w Rosji gdzie takich bandytów od razu po zatrzymaniu pokazują w TV z gębą jak wygląda bez żadnych czarnych pasków na oczach czy zamazań?? Pytam dlaczego? Wtedy społeczeństwo wie jak wygląda taki zwyrol i każdy na takiego potem pluje na ulicy, bo mu się należy w 100%. Ale nieeee, u nas jest UE, "poprawność polityczna" i te sprawy. TFUUUUU!!!
Masakra