UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co sie dzieje jesli w meczu polfinalowym w regulaminowym czasie gry jest remis ? Dogrywka, czy po prostu remis ?
Co sie dzieje jesli w meczu polfinalowym w regulaminowym czasie gry jest remis ? Dogrywka, czy po prostu remis ?