UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie zwracać uwagi na ćfoków wypisujących glupie teksty tylko po to żeby Was prawdziwych kibiców wyprowadzić z równowagi. To są niedorajdy życiowe i pisząc myślą że się spełnią chociaż na klawiaturze


Anuluj