UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przygłupie.Start jest drugi sezon z rzędu w czwórce. Tym razem z palcem w nosie,nie po horrorze. I wywalone mamy,co dalej. Plan zrealizowany,z budżetem o połowę niższym od reszty półfinalistów.

hd

Anuluj