UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kibic to ten co mu antyterrorka wpadła do chaty kilka lat temu (jest nawet filmik z akcji na YT). Znaleźli u niego sporo farmaceutyków i gnata z zapasem amunicji. I ile za to odsiedział? Bodajże 1,5 lub 2 lata. Także ludziska załatwiajcie sobie śmiało klamki, w razie wpadki może i nawet tylko na zawiasy się załapiecie.
Fajnemamyprawo