UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kibic to ten co mu antyterrorka wpadła do chaty kilka lat temu (jest nawet filmik z akcji na YT). Znaleźli u niego sporo farmaceutyków i gnata z zapasem amunicji. I ile za to odsiedział? Bodajże 1,5 lub 2 lata. Także ludziska załatwiajcie sobie śmiało klamki, w razie wpadki może i nawet tylko na zawiasy się załapiecie.

Fajnemamyprawo