A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
no to teraz mamy czarno na białym, kogo portel popiera, publikując takie wypowiedzi. Wiemy teraz do kogo adresowana jest ta "gazeta". Chodzi o to by reszta wiedziała co jest najważniejsze w Elblągu.
Kibic wygra zna takewondo
Szeflis kontra borys
czyli nadal nie są zatrzymani, gratulacje dla policji
chlopakom zaczelo sie chyba powodzic pupilek kibica dzisiaj infiniti latal hihih. Prezent z warszawy chyba dostali
ni dobrze jak jeszcze go połamią i będzie wreszcie spokój
a kto to ten fest szopen?????
Solaris kochaM cie
Dajcie już pokoju wojtkowi
szopen ty mój feście kocham cię