55
01.04.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
no to teraz mamy czarno na białym, kogo portel popiera, publikując takie wypowiedzi. Wiemy teraz do kogo adresowana jest ta "gazeta". Chodzi o to by reszta wiedziała co jest najważniejsze w Elblągu.
(2016.04.02)

info

0  
  0
Kibic wygra zna takewondo
(2016.04.03)

info

1  
  2
Szeflis kontra borys
(2016.04.03)

info

2  
  2
czyli nadal nie są zatrzymani, gratulacje dla policji
(2016.04.04)

info

2  
  0
chlopakom zaczelo sie chyba powodzic pupilek kibica dzisiaj infiniti latal hihih. Prezent z warszawy chyba dostali
(2016.04.04)

info

1  
  0
ni dobrze jak jeszcze go połamią i będzie wreszcie spokój
Warszawa (2016.04.05)

info

1  
  0
a kto to ten fest szopen?????
ciekawy4343 (2016.04.05)

info

0  
  1
Solaris kochaM cie
spejson (2016.04.05)

info

0  
  0
Dajcie już pokoju wojtkowi
sebaaGAngus (2016.04.06)

info

2  
  0
szopen ty mój feście kocham cię
TWÓJPANIWLADCA (2016.04.06)

info

1  
  0