UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kibic to ten co mu antyterrorka wpadła do chaty kilka lat temu (jest nawet filmik z akcji na YT). Znaleźli u niego sporo farmaceutyków i gnata z zapasem amunicji. I ile za to odsiedział? Bodajże 1,5 lub 2 lata. Także ludziska załatwiajcie sobie śmiało klamki, w razie wpadki może i nawet tylko na zawiasy się załapiecie.
Fajnemamyprawo