Bandyci w kominiarkach zdewastowali sklep
Wczoraj (31 marca) po godz. 16 do sklepu spożywczego przy ul. Słonecznej weszło kilku zamaskowanych mężczyzn uzbrojonych w kije bejsbolowe. Zdemolowali sklep, a następnie odjechali z miejsca zdarzenia samochodem. Nic nie ukradli, a z nieoficjalnych informacji wynika, że były to porachunki. Wczorajsze zdarzenie ma mieć związek z zajściem, do którego doszło kilka dni temu na stacji paliw Shell. Trwa policyjne dochodzenie w tej sprawie.