UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
po co myśliwi? to zakompleksione ciołki, wystarczy popatrzeć na przecietnego myśliwego, zasadniczo to dziadek -sierota po komunie, wzrost 160 cm w kapeluszu, waga 120-140 kg, rumiana twarz, tępy wzrok, zmarszczone czoło, twarz wyraźnie pomarszczona na skutek wysiłku jaki wkładany jest aby cokolwiek pojąc z tego świata, taki osobnik generalnie poluje dla jedzenia, upoluje zwierze to je zje, oni poluja aby się najeść mięsa,
dzikidzik