UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"co to za wegetarianin co wpierd. schabowy???" śpiewał Kazik. Pasuje jak ulał do niektórych komentarzy. Tacy ekozieloni, a ich mięsko to na drzewach rośnie, zapakowane w tacki. ..

Kazelot

Anuluj