A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W tej Gminie Gronowo Elbląskie muszę powiedzieć, że mieszka bardzo dużo patologii. A wiecie dlaczego??? A no dlatego, że za mało jest tam patroli policji. Kradzieże, łamanie przepisów w tym tych drogowym jest na porządku dziennym np. Wiktorowo, Wikrowo. Dlaczego tam jest tak mało patroli policji drogowej??? Przepisy są tam łamane na dzień dobry, zwłaszcza przekraczanie prędkości i stany techniczne pojazdów. Czy znajdzie się ktoś w policji z jajami i zrobi z tam porządek???
Normalnie SZOK !!! Policja z Gronowe Elblaskiego normalnie BRAWO ! Nareszcie doczekaliśmy sie jakiegoś sukcesu. Do tej pory bawili sie niczym policja z FBI, ale to była glownie z ich strony tylko zabawa a teraz taki sukces :) naprawde ogromy "SZACUN" haha
Gdyby nie nowe kamery wokół szkoły nic by nie zrobili
Gdyby nie nowe kamery ktore sa w wokól szkoły to nic by nie zrobili. Taka prawda