Wybrany wątek opinii

To chyba jedyny sukces elbląskiej policji odzyskania roweru w tym dziesięcioleciu.
(2016.02.25)
co ty wiesz o sukcesach policji w odzyskiwaniu roweru?. Nic nie wiesz -a klapiesz jęzorem:ŚRUBA
ttt (2016.02.25)
Gdyby nie nowe kamery ktore sa w wokól szkoły to nic by nie zrobili. Taka prawda
12345679 (2016.02.29)
Powrót do komentarzy