Wybrany wątek opinii
To chyba jedyny sukces elbląskiej policji odzyskania roweru w tym dziesięcioleciu.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
co ty wiesz o sukcesach policji w odzyskiwaniu roweru?. Nic nie wiesz -a klapiesz jęzorem:ŚRUBA
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Gdyby nie nowe kamery ktore sa w wokól szkoły to nic by nie zrobili. Taka prawda
Do moderacji
Odpowiedz
0
0