UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W tej Gminie Gronowo Elbląskie muszę powiedzieć, że mieszka bardzo dużo patologii. A wiecie dlaczego??? A no dlatego, że za mało jest tam patroli policji. Kradzieże, łamanie przepisów w tym tych drogowym jest na porządku dziennym np. Wiktorowo, Wikrowo. Dlaczego tam jest tak mało patroli policji drogowej??? Przepisy są tam łamane na dzień dobry, zwłaszcza przekraczanie prędkości i stany techniczne pojazdów. Czy znajdzie się ktoś w policji z jajami i zrobi z tam porządek???