Wybrany wątek opinii

Normalnie SZOK !!! Policja z Gronowe Elblaskiego normalnie BRAWO ! Nareszcie doczekaliśmy sie jakiegoś sukcesu. Do tej pory bawili sie niczym policja z FBI, ale to była glownie z ich strony tylko zabawa a teraz taki sukces :) naprawde ogromy "SZACUN" haha
Podpis123 (2016.02.26)
Gdyby nie nowe kamery wokół szkoły nic by nie zrobili
12345679 (2016.02.29)
Powrót do komentarzy