UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Normalnie SZOK !!! Policja z Gronowe Elblaskiego normalnie BRAWO ! Nareszcie doczekaliśmy sie jakiegoś sukcesu. Do tej pory bawili sie niczym policja z FBI, ale to była glownie z ich strony tylko zabawa a teraz taki sukces :) naprawde ogromy "SZACUN" haha

Podpis123

Anuluj