Gronowo Elbląskie: odzyskali skradziony rower
fot. nadesłana
Na policje w Gronowie Elbląskim wpłynęło zgłoszenie o kradzieży roweru. Pojazd został zabrany spod sali gimnastycznej. Policjanci odzyskali skradziony sprzęt a także zatrzymali sprawców tej kradzieży. Okazali się nimi: 20-latek oraz 14-latek. Teraz grozi im odpowiedzialność prawna.