UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tez uważam ze to wina karetki nie ustąpiła pierwszeństwa w końcu miała czerwone światło poco tak jechać na łeb na szyje żeby wisielca ratować ??? żadnego bym nie ratował bo i tak się kiedyś powiesi jak ma takie skłonności a przez niego zginał nie winny człowiek który chciał żyć !!! kierowca karetki powinien mieć zatrzymane prawko i zakaz prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych
szpika