UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tez uważam ze to wina karetki nie ustąpiła pierwszeństwa w końcu miała czerwone światło poco tak jechać na łeb na szyje żeby wisielca ratować ??? żadnego bym nie ratował bo i tak się kiedyś powiesi jak ma takie skłonności a przez niego zginał nie winny człowiek który chciał żyć !!! kierowca karetki powinien mieć zatrzymane prawko i zakaz prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych

szpika

Anuluj