UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja to bym wszystkich z Elbląga i okolic wysłał na powtórne egzaminy prawa jazdy, bo nawet w Wietnamie bardziej przestrzegają przepisów ruchu drogowego.


Anuluj