UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja to bym wszystkich z Elbląga i okolic wysłał na powtórne egzaminy prawa jazdy, bo nawet w Wietnamie bardziej przestrzegają przepisów ruchu drogowego.
Ja to bym wszystkich z Elbląga i okolic wysłał na powtórne egzaminy prawa jazdy, bo nawet w Wietnamie bardziej przestrzegają przepisów ruchu drogowego.