34
21.01.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Widać że jesteś stara Pała jak i On won konfidenci
(2016.01.22)
Będzie wiadomo kto dał kwestia czasu kibic będzie porządek robil
(2016.01.22)

info

5  
  4
kolejny dzieciak za dużo rapsów się nasłuchał, cry is free :)
mrknowitall (2016.01.22)
tych łapia a tego pare dni wczesniej od dopalaczy wypuscili i lata po dzielni poszedl niby na samoukaranie smiech na sali!!!!!wszytsko pod publike zeby ludzie mysleli ze bezpieczne miasto!!!!!
ZIOMEK223 (2016.01.23)
Wiesiu stara pała się Rozpruła
(2016.01.23)

info

5  
  1
Napewno raz w tyg 3minuty na łaźni super chcesz też ha ha
(2016.01.23)
i znowu pucha na Elblągu
(2016.01.23)

info

2  
  2
Dobre ipachnace mydełko
(2016.01.24)
Taa? to schyl się po nie, ,, ,
(2016.01.24)
dentko!znalezli u niego tylko dopa a u piterka tydzien wczesniej i w ten sam dzien latal po wolnosci
(2016.01.25)