A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Widać że jesteś stara Pała jak i On won konfidenci
Będzie wiadomo kto dał kwestia czasu kibic będzie porządek robil
kolejny dzieciak za dużo rapsów się nasłuchał, cry is free :)
tych łapia a tego pare dni wczesniej od dopalaczy wypuscili i lata po dzielni poszedl niby na samoukaranie smiech na sali!!!!!wszytsko pod publike zeby ludzie mysleli ze bezpieczne miasto!!!!!
Wiesiu stara pała się Rozpruła
Napewno raz w tyg 3minuty na łaźni super chcesz też ha ha
i znowu pucha na Elblągu
Dobre ipachnace mydełko
Taa? to schyl się po nie, ,, ,
dentko!znalezli u niego tylko dopa a u piterka tydzien wczesniej i w ten sam dzien latal po wolnosci