UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tych łapia a tego pare dni wczesniej od dopalaczy wypuscili i lata po dzielni poszedl niby na samoukaranie smiech na sali!!!!!wszytsko pod publike zeby ludzie mysleli ze bezpieczne miasto!!!!!

ZIOMEK223

Anuluj