Wybrany wątek opinii

tych łapia a tego pare dni wczesniej od dopalaczy wypuscili i lata po dzielni poszedl niby na samoukaranie smiech na sali!!!!!wszytsko pod publike zeby ludzie mysleli ze bezpieczne miasto!!!!!
ZIOMEK223 (2016.01.23)
dentko!znalezli u niego tylko dopa a u piterka tydzien wczesniej i w ten sam dzien latal po wolnosci
(2016.01.25)
Powrót do komentarzy