34
21.01.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
zamknąć borysy monopolowe żabki, biedronki e. leclerc carrefour i zakazac sprzedazy papierosów i alkoholu bo to jest dopiero smiercionośne nie wspominając o patologiach z tym związanych. .. .typu alkoholizm czy rak płuc każdy normalnie myslący o tym wie, a jednak zażywa i nikt tego nie zabrania. .. a zapal blanta przy p[olicjancie to trafiszna sankcje. .. .co za bzdurra. .MARIHUANA-to lek!!!!!
kopytron (2016.01.21)
jak zwykle miasto konfitur dało znac o sobie. .. .. ciekawe ktory strzelił
marianik (2016.01.21)
Widać który dodaje komentarze analfabeci i konfidenci
(2016.01.21)
A co z tym
(2016.01.21)

info

1  
  0
To wiśnia z kosynierow
Abudala (2016.01.21)

info

6  
  0
Tak to wiśnia
Dachwer (2016.01.21)

info

5  
  0
jestes idiota
jahajahajaha (2016.01.22)
zaraz będzie szpagat, kaucja i wolność
(2016.01.22)

info

4  
  4
no przynajmniej nie zamkneli ludzika ze skrętem. .. tylko akcja jak się patrzy w hurtowników. .. a jakie to narkotyki?
mistertee (2016.01.22)

info

1  
  1
sami nie wpadli. ktoś ich sypnął. Nie ma przypadków są same konfitury.
ass (2016.01.22)

info

6  
  3