A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
zamknąć borysy monopolowe żabki, biedronki e. leclerc carrefour i zakazac sprzedazy papierosów i alkoholu bo to jest dopiero smiercionośne nie wspominając o patologiach z tym związanych. .. .typu alkoholizm czy rak płuc każdy normalnie myslący o tym wie, a jednak zażywa i nikt tego nie zabrania. .. a zapal blanta przy p[olicjancie to trafiszna sankcje. .. .co za bzdurra. .MARIHUANA-to lek!!!!!
jak zwykle miasto konfitur dało znac o sobie. .. .. ciekawe ktory strzelił
Widać który dodaje komentarze analfabeci i konfidenci
A co z tym
To wiśnia z kosynierow
Tak to wiśnia
jestes idiota
zaraz będzie szpagat, kaucja i wolność
no przynajmniej nie zamkneli ludzika ze skrętem. .. tylko akcja jak się patrzy w hurtowników. .. a jakie to narkotyki?
sami nie wpadli. ktoś ich sypnął. Nie ma przypadków są same konfitury.