34
21.01.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
to bandage powineli szkoda
(2016.01.28)
Jak widać, nie jest jednak lekiem, bo nie wyleczyła cię z idiotyzmu i tych wszystkich innych, którzy też usiłują wmówić naiwnym - ale przede wszystkim chyba sobie samym - że to nie jest narkotyk.
antymarysin (2016.01.28)
Rysiek Rosiak nie próżnuje, wszystkich kapuję, "nasz koleszka". .. .. Ro-me-czku, przy-jazd nie-aktu-alny. Ca-łuję Rysiek.
igorek (2016.01.28)

info

8  
  0
nie będzie takiego dilowania na mojej dzielnicy, to mój teren, to mówiłem ja Rysiek.
RicheRicz (2016.01.30)

info

7  
  1