Pijany pędził po mieście 105 km/h

14
08.01.2016
Pijany pędził po mieście 105 km/h
fot. Policja
28-letni Rosjanin zatrzymany przez braniewskich policjantów odpowie nie tylko za jazdę w stanie nietrzeźwości. Pomiar prędkości wykazał, że jechał w terenie zabudowanym z prędkością 105 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali jego prawo jazdy.
Wczoraj (7 stycznia) około godz. 18 patrol obserwował ruch pojazdów na obrzeżach Braniewa. Kiedy policyjny pomiar wskazał, że kierowca mercedesa porusza się po mieście z prędkością 105 km/h funkcjonariusze postanowili go zatrzymać. Chwilę później okazało się, że zbyt szybka jazda to nie jedyne przewinienie drogowe, którego dopuścił się 28-letni Rosjanin. Policjanci zbadali jego stan trzeźwości, a wynik był jednoznaczny. Mężczyzna mając ponad 1 promil alkoholu w organizmie wsiadł za kółko. Z kontroli 28-latek został doprowadzony do policyjnej celi, gdzie trzeźwieje. Funkcjonariusze zatrzymali jego prawo jazdy. Jeszcze dzisiaj mężczyzna usłyszy zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości, odpowie także za popełnione wykroczenie.
   
st. sierż. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na trasie z Grzechotek Rosjanie nagminnie przekraczają prędkość i to drastycznie /Polacy zresztą też/, patrol policji widziałam tam tylko raz w okresie 1,5 roku.
mkt (2016.01.08)
"DO MKT: Przekraczanie tam prędkości jest szczególnie niebezpieczne? Prosta, szeroka droga z doskonałą widocznością z dala od zabudowań
Alfi (2016.01.08)
Limit 100 km/h na takiej drodze to czysta fikcja.
(2016.01.08)
Rusek zapłaci, pojedzie do siebie zgłosi że zgubił i dostanie drugie prawko. Rosja to nie unia i możecie mu nagwizdać.
zły (2016.01.08)
a ja ganiam co 3 dni i często widzę że meganka i superbik czochrają ruskich jak trzeba, ,, brawo Misiaki;
(2016.01.08)
Hehe, Rosjanie czują się u nas pewnie. Policja patroluje S22 w tygodniu kiedy Rosjan jest najmniej. Kiedy przychodzi weekend i kacapy robią oblężenie na drodze, wyprzedzają na trzeciego to policji nigdy nie widać. Mało tego, kiedyś rozmawiałem z policjantem w tej sprawie, który karał Polaka bo przed granicą na trzy pasmówce przekroczył prędkość o 12km/h na temat kacapów ten mi oznajmił, że nie ma sensu stać w weekendy bo Rosjanie jeżdżą bezpiecznie, nie to co polscy kierowcy. Pozdrawiam.
Spust_krokodyla (2016.01.08)

info

4  
  0
mogą ruska w du. ., e pocałować. Prawko muszą odesłać do jego kraju a tam odzyska je w przeciągu góra dwóch tygodni. Rosja ma głęboko gdzieś polskie prawo i nie ma zamiaru do niego się stosować podobnie jak do wniosków prokuratury o przesłuchania kontrolerów lotu i zwrotu wraku.
Rusycysta (2016.01.08)

info

6  
  1
Polacy coraz bardziej świadomi jak się bronić przed łupieżcami drogowymi to pozostaje Ruskich łapać żeby coś przynieść ze służby.
Tankowiec (2016.01.08)

info

0  
  1
100 to rowerem
(2016.01.08)

info

0  
  0
Jechał 100km/h mercem to chyba nieźle musiał dać po heblach, za tą białą tabliczką
Cysterna01 (2016.01.08)

info

0  
  1