UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rusek zapłaci, pojedzie do siebie zgłosi że zgubił i dostanie drugie prawko. Rosja to nie unia i możecie mu nagwizdać.
zły
Rusek zapłaci, pojedzie do siebie zgłosi że zgubił i dostanie drugie prawko. Rosja to nie unia i możecie mu nagwizdać.
zły